Sierra Leone

Paczka Litwa Freetown: wyślij od drzwi do drzwi


4.5 Recenzja na podstawie 43,621 recenzji
  1. Długość
  2. Szerokość
  3. Wysokość
kg
cm
×
cm
×
cm
Wyślij wiele przesyłek
Paczka na trasie Litwa Freetown kosztuje od 9.00 EUR za pierwszy kilogram. Dostawa trwa 3+ dni robocze. Miasto Freetown leży w kraju Sierra Leone. W cenie jest odbiór spod Twojego adresu, kraj nadania Litwa. Dostarczamy pod drzwi, miasto docelowe Freetown. Większość nadawców z kraju Litwa wybiera PARCEL ABC ECONOMY (3+ days).

Wypróbuj platformę Parcel ABC i zapomnij o kolejkach na poczcie oraz niemałych kosztach wysyłki. Pozbędziesz się również wiecznych wątpliwości: czy przesyłka na pewno dotarła do odbiorcy? Nasza firma dokonała rewolucji w przesyłkach kurierskich: ta platforma łączy ze sobą wielu lokalnych i międzynarodowych przewoźników, zawsze dobierając najlepsze trasy dostawy. Nie musisz już tracić czasu na wyszukanie informacji i porównywanie cen, rozglądać się za tanią lub najtańszą usługą. Wprowadzasz wybrany kraj i miasto, i już widzisz, ile kosztuje przesyłka i jak tanio wysłać paczkę.

Kimkolwiek jesteś – studentem, przedsiębiorcą, podróżnikiem czy urzędnikiem – Parcel ABC gwarantuje, że Twoja wysyłka na trasie Litwa - Freetown zostanie dostarczona tanio, pewnie i szybko. Być może nie minie nawet dzień, a odbiorca będzie cieszyć się otrzymanym produktem.

Koszty i czas dostawy paczki na trasie Litwa Freetown

Waga (kg) Cena od Czas dostawy (dni robocze)
1 9.00 EUR 1-3+
2 9.00 EUR 1-3+
3 9.00 EUR 1-3+
5 9.00 EUR 1-3+
10 9.00 EUR 1-3+

Paczka 1 kg na trasie Litwa Freetown kosztuje od 9.00 EUR. Dociera w 1-3+ dni robocze. Paczka 5 kg kosztuje 9.00 EUR. Paczka 10 kg kosztuje 9.00 EUR i dociera w 1-3+ dni. Paczki, kierunek Sierra Leone, ważą średnio 5 kg. Większość zamówień, miasto docelowe Freetown, mieści się więc w progu 9.00 EUR.

Ceny obowiązują za paczkę, nie za kilogram. Kwota każdego progu wagowego obejmuje całą przesyłkę do tej wagi. Przewoźnicy naliczają wagę rzeczywistą lub objętościową, zależnie od tego, która jest wyższa. Lekka, ale duża paczka na trasie Litwa Freetown może więc kosztować więcej, niż podaje tabela. Wpisz wymiary powyżej, aby otrzymać wiążącą wycenę.

Zalety korzystania z usług firmy ParcelABC
Odbiór od drzwi pod każdym adresem, kraj nadania Litwa
Odbiór od drzwi pod każdym adresem, kraj nadania Litwa
Dostawa pod drzwi, miasto docelowe Freetown, bez odbioru w oddziale
Dostawa pod drzwi, miasto docelowe Freetown, bez odbioru w oddziale
PARCEL ABC ECONOMY (3+ days) to usługa najczęściej wybierana przy nadaniu, kraj Litwa
PARCEL ABC ECONOMY (3+ days) to usługa najczęściej wybierana przy nadaniu, kraj Litwa
Paczki, kierunek Sierra Leone, ważą średnio 5 kg, od 9.00 EUR
Paczki, kierunek Sierra Leone, ważą średnio 5 kg, od 9.00 EUR
Wysyłka, miasto docelowe Freetown, bez rejestracji, od wyceny do etykiety w kilka minut
Wysyłka, miasto docelowe Freetown, bez rejestracji, od wyceny do etykiety w kilka minut
Od 9.00 EUR za 1 kg na trasie Litwa Freetown
Od 9.00 EUR za 1 kg na trasie Litwa Freetown
Śledzenie od odbioru (Litwa) do podpisu odbiorcy (Freetown)
Śledzenie od odbioru (Litwa) do podpisu odbiorcy (Freetown)
43621 opinii na Trustpilot
43621 opinii na Trustpilot
Statystyki dla paczek wysyłanych do kraju Sierra Leone
Średni czas od odbioru do doręczenia na trasie Litwa Sierra Leone to 3+ dni robocze. Paczki do miasta Freetown jadą według rozkładu tej trasy.
7 paczek nadanych w kraju Litwa ma ubezpieczenie dodatkowe, ze średnią deklarowaną wartością 353.00 EUR.
Paczki, kierunek Sierra Leone, ważą średnio 5 kg. Średni koszt ubezpieczenia w tym kierunku to 36.00 EUR.
Kraj nadania Litwa: 451 zarejestrowanych nadawców, z czego 96 to konta firmowe, a 355 konta prywatne.
Najczęściej używana usługa przy nadaniu w kraju Litwa to PARCEL ABC ECONOMY (3+ days). Nadawcy płacą przez Paysera - 56%, PayPal - 24%, Karta kredytowa, E-wallet - 20%.
Większość paczek nadanych w kraju Litwa trafia do krajów: Litwa, Polska, Niemcy, Włochy, Łotwa, Hiszpania, Dania, Holandia, Francja, Republika Czeska. Najczęstsze miasta docelowe to Praga, Ryga, Wilno, Marijampole, Kaunas, Strażów, Utena, Klaipeda, Emsdetten, Palanga. Dostawy do miasta Freetown wpisują się w ten kierunek.
Ostatnie 1 lokalizacje(-i), z których paczki wysyłano do kraju Sierra Leone:
  • Austria (UNTERTULLNERBACH) - Sierra Leone (FREETOWN)

Przesyłki z Litwa do Freetown

Ile kosztuje paczka na trasie Litwa Freetown?

Najniższa cena paczki na trasie Litwa Freetown zaczyna się od 9.00 EUR za 1 kg. Koszt rośnie z wagą, nie z odległością. Paczka 3 kg kosztuje 9.00 EUR. Paczka 5 kg kosztuje 9.00 EUR. Paczka 10 kg kosztuje 9.00 EUR. Nadawcy z kraju Litwa najczęściej wybierają PARCEL ABC ECONOMY (3+ days). Płacą przez Paysera - 56%, PayPal - 24%, Karta kredytowa, E-wallet - 20%.

Jak tanio wysłać paczkę na trasie Litwa Freetown?

Najtańszy sposób na paczkę na trasie Litwa Freetown to usługa ekonomiczna. Zaczyna się od 9.00 EUR za pierwszy kilogram. Paczki, kierunek Sierra Leone, ważą średnio 5 kg. Ta waga mieści się w progu, który zamawia większość nadawców. Usługa ekspresowa kosztuje więcej. Najwięcej dni oszczędza przy cięższych progach. Formularz powyżej pokazuje wszystkie opcje dostępne dla Twojej paczki w dniu zamówienia.

Ile idzie paczka na trasie Litwa Freetown?

Od odbioru do doręczenia paczka nadana w kraju Litwa idzie średnio 3+ dni robocze. Lżejsze paczki jadą szybciej. Paczka 1 kg idzie 1-3+ dni. Paczka 10 kg idzie 1-3+ dni. Dostawy do miasta Freetown jadą według rozkładu trasy Litwa Sierra Leone. Czas liczymy w dniach roboczych od odbioru, nie od zamówienia.

Odbiór w kraju nadania Litwa i dostawa w kraju docelowym Freetown

Odbieramy paczkę spod adresu, który podasz, w całym kraju nadania Litwa. Nie musisz jechać do oddziału. Kurier przywozi etykietę, jeśli nie możesz jej wydrukować. W mieście docelowym Freetown przekazujemy paczkę pod drzwiami. Odbiorca nie potrzebuje konta ParcelABC. Obsługujemy 6 zarejestrowanych użytkowników w kraju Sierra Leone. 0 z nich to konta firmowe.

Ubezpieczenie i śledzenie paczki na trasie Litwa Freetown

Każda paczka ma ochronę standardową. Przy nadaniu w kraju Litwa 7 nadawców dokupuje ubezpieczenie dodatkowe. Deklarują średnią wartość 353.00 EUR. Średni koszt ubezpieczenia w kierunku Sierra Leone to 36.00 EUR. Śledzenie działa od odbioru w kraju Litwa do podpisu odbiorcy w mieście Freetown. Klienci oceniają usługę w 43621 opiniach na Trustpilot.

Co przygotować, zanim kurier odbierze paczkę w kraju Litwa

Zamknij paczkę i naklej etykietę wygenerowaną po zamówieniu. Podaj dokładne wymiary. Ponowny pomiar w magazynie w kraju Litwa to najczęstsza przyczyna korekty ceny przy paczkach do miasta Freetown. Dodaj drugą warstwę wypełnienia przy rzeczach kruchych. Miej paczkę gotową, gdy przyjedzie kurier. 7 nadawców z kraju Litwa ubezpiecza paczkę ponad ochronę standardową.

Czego się spodziewać, gdy paczka dociera do kraju docelowego Freetown

Paczki docierające do miasta Freetown dostarczamy pod adres z etykiety. Odbiorca nie potrzebuje konta ani wcześniejszej rejestracji. Średni czas dostawy w kierunku Sierra Leone to 3+ dni robocze. Przesyłki na ten rynek ważą średnio 5 kg. Powiadamiamy odbiorcę, zanim przyjedzie kurier.

Dlaczego paczka na trasie Litwa Freetown kosztuje tyle, ile kosztuje

Przewoźnicy wożą paczki z kraju nadania Litwa przez planowe sieci konsolidacji. Nie wiozą każdej przesyłki do miasta Freetown osobno. Cena zależy więc bardziej od rozmiaru i wagi paczki niż od odległości. Ceny do miasta Freetown odpowiadają stawkom trasy Litwa Sierra Leone. Dokładne kwoty są w tabeli na górze tej strony.

Czy płacę cło, wysyłając paczkę na trasie Litwa Sierra Leone?

To zależy od relacji celnej między krajami Litwa i Sierra Leone. Paczka do miasta Freetown podlega zasadom tych dwóch krajów. Paczki przemieszczane w obrębie jednego obszaru celnego, na przykład między dwoma państwami UE, nie wymagają zgłoszenia. Nie podlegają cłu ani VAT importowemu.

Jeśli trasa przekracza granicę celną, każdej paczce towarzyszy zgłoszenie celne. Zamówienie w kraju nadania Litwa generuje wymagany formularz na podstawie zawartości i wartości, które podasz. Odbiorca w mieście Freetown płaci przy odbiorze ewentualne cło i lokalny VAT. Urząd celny nalicza oba na podstawie deklarowanej wartości. Deklaruj uczciwie. Zaniżone wartości to najczęstsza przyczyna zatrzymania paczek na granicy.

Prezenty poniżej lokalnego progu zwolnienia są często wolne od cła. Ten próg ustala kraj Sierra Leone, nie przewoźnik. Ograniczenia dla wyrobów akcyzowych, takich jak alkohol i tytoń, obowiązują na każdej trasie. Obowiązują także wewnątrz UE.

Zachowaj fakturę lub paragon, aż paczka dotrze do miasta Freetown. Urząd celny w kraju Sierra Leone może poprosić o dowód wartości.

Czego nie można wysłać na trasie Litwa Freetown?

Niektóre rzeczy są odrzucane na każdej trasie, w tym na trasie Litwa Freetown. Inne tylko przy paczkach, kierunek Sierra Leone. Lista uniwersalna obejmuje gotówkę i papiery wartościowe, żywe zwierzęta, łatwo psującą się żywność, luzem pakowane baterie, aerozole, ciecze łatwopalne, broń i jej części, narkotyki oraz szczątki ludzkie. Odmawiamy ich odbioru. Nie podlegają ubezpieczeniu.

Niektóre kraje docelowe ograniczają więcej niż lista uniwersalna. Typowe dodatki dla kraju Sierra Leone to alkohol i tytoń ponad limity prywatne, leki na receptę bez dokumentacji, rośliny i nasiona oraz kosmetyki w ilościach handlowych. Towary markowe mogą wymagać dowodu pochodzenia. Sprawdź zasady kraju Sierra Leone przed zamówieniem, jeśli Twój przedmiot może należeć do jednej z tych kategorii.

Baterie litowe wbudowane w urządzenie są przyjmowane. Baterie luzem lub zapasowe nie. Jeśli nie masz pewności, sprawdź przed zamówieniem, czy przedmiot jest dopuszczony do dostawy w mieście Freetown. Paczki zatrzymane w transporcie wracają na koszt nadawcy. Ubezpieczenie ich nie obejmuje.

Przewoźnicy i czas dostawy na trasie Litwa Freetown

Do miasta Freetown dostarcza kilku przewoźników. Formularz pokazuje, którzy są dostępni dla rozmiaru Twojej paczki w dniu zamówienia. Czas dostawy różni się głównie w zależności od progu wagowego. Paczka 1 kg nadana w kraju Litwa dociera w 1-3+ dni robocze. Przy 3 kg to 1-3+ dni. Przy 5 kg to 1-3+ dni. Przy 10 kg to 1-3+ dni. Nadawcy z kraju Litwa najczęściej wybierają PARCEL ABC ECONOMY (3+ days) przy dostawach do miasta Freetown.

Waga (kg) Czas dostawy (dni robocze) Cena od
1 1-3+ 9.00 EUR
2 1-3+ 9.00 EUR
3 1-3+ 9.00 EUR
5 1-3+ 9.00 EUR
10 1-3+ 9.00 EUR

Usługa ekspresowa skraca czas dostawy na trasie Litwa Freetown. Jest wyceniana osobno. Oszczędność dni jest największa przy cięższych progach. Odbiory w weekend nie liczą się jako dni robocze. Zamówienie w piątek w kraju Litwa zwykle rusza w następny poniedziałek.

Dokąd naprawdę trafiają paczki nadane w kraju Litwa

Ta strona jest częścią szerszego kierunku. Paczki nadane w kraju Litwa najczęściej trafiają do krajów: Litwa, Polska, Niemcy, Włochy, Łotwa, Hiszpania, Dania, Holandia, Francja, Republika Czeska. W tych krajach najwięcej przesyłek odbierają miasta Praga, Ryga, Wilno, Marijampole, Kaunas, Strażów, Utena, Klaipeda, Emsdetten, Palanga. Wolumeny do miasta Freetown podążają za całym kierunkiem. Ceny tutaj odpowiadają więc stawkom kraju Litwa, a nie stawkom dla miasta.

Jak działa ParcelABC

ParcelABC porównuje przewoźników, którzy już mają wolne miejsce na danej trasie. Nie kupujemy dedykowanej przestrzeni. Ceny na trasach takich jak Litwa Sierra Leone są dlatego niższe od cenników. Dostajesz jedno zamówienie, jedną etykietę i jeden numer śledzenia, niezależnie od tego, który przewoźnik wiezie paczkę.

Najczęstsze pytania o paczki na trasie Litwa Freetown

Czy muszę płacić cło za paczkę, kierunek Sierra Leone?

To zależy od relacji celnej między krajami Litwa i Sierra Leone. Zasadę dla tych dwóch krajów znajdziesz w sekcji o cle powyżej. Jeśli zgłoszenie jest wymagane, zamówienie w kraju nadania Litwa generuje je automatycznie.

Czy moja paczka na trasie Litwa Freetown jest ubezpieczona

Ochrona standardowa jest w cenie każdej paczki na trasie Litwa Freetown. 7 nadawców z kraju Litwa dokupuje ubezpieczenie dodatkowe. Deklarują średnią wartość 353.00 EUR.

Czy mogę wysłać paczkę w kierunku Freetown bez rejestracji?

Tak. Zamówienie paczki, kierunek Freetown, działa bez konta, a dane śledzenia trafiają na adres e-mail, który podasz.

Jak zapłacić za wysyłkę z kraju nadania Litwa?

Nadawcy z kraju Litwa płacą przez Paysera - 56%, PayPal - 24%, Karta kredytowa, E-wallet - 20%. Płatność pobieramy przy zamówieniu, zanim wyślemy kuriera.

Jak zapłacić za wysyłkę z kraju nadania Litwa?

Gotówka, żywe zwierzęta, żywność łatwo psująca się, baterie luzem, aerozole, ciecze łatwopalne i broń są odrzucane na każdej trasie, w tym na trasie Litwa Freetown. Dla kraju Sierra Leone mogą obowiązywać dodatkowe ograniczenia. Zobacz sekcję o przedmiotach zabronionych powyżej.

Ile kosztuje paczka na trasie Litwa Freetown za kilogram?

Paczka na trasie Litwa Freetown kosztuje od 9.00 EUR za pierwszy kilogram. Powyżej o cenie decyduje próg wagowy, nie pojedynczy kilogram. Paczka do 3 kg kosztuje 9.00 EUR. Do 5 kg kosztuje 9.00 EUR. Do 10 kg kosztuje 9.00 EUR. Kwota progu obejmuje całą paczkę.

Jaki jest koszt wysyłki paczki na trasie Litwa Freetown?

Koszt wysyłki na trasie Litwa Freetown wynosi od 9.00 EUR za 1 kg do 9.00 EUR za 10 kg. Dokładną kwotę wyznacza wybrana usługa. Wymiary paczki też mają znaczenie. Przewoźnicy naliczają wagę rzeczywistą lub objętościową, zależnie od tego, która jest wyższa.

Jak najtaniej wysłać paczkę na trasie Litwa Freetown?

Usługa ekonomiczna jest zwykle najtańszym sposobem na paczkę na trasie Litwa Freetown. Paczka, kierunek Sierra Leone, waży średnio 5 kg. Przy tej wadze cena ekonomiczna zaczyna się od 9.00 EUR. Przed zamówieniem porównaj wszystkie dostępne opcje w formularzu powyżej.

Jak długo idzie paczka na trasie Litwa Freetown?

Paczka nadana w kraju Litwa idzie średnio 3+ dni robocze. Paczka 1 kg do miasta Freetown zwykle dociera w 1-3+ dni. Paczka 10 kg dociera w 1-3+ dni.

Czy dostawa pod drzwi obejmuje miasto Freetown?

Tak. Dostarczamy pod drzwi pod każdy adres w mieście Freetown. Odbiorca nie musi jechać do oddziału i nie potrzebuje konta ParcelABC.