Zostań naszym partnerem
Zostań naszym partnerem
Zawsze szukamy partnerów gotowych dołączyć do naszej sieci.

• Masz firmę zajmującą się dostawą lub odbiorem przesyłek działającą w skali regionu, kraju, województwa, powiatu, miasta, czy nawet dzielnicy? 
• Reprezentujesz firmę oferującą odbiór i wysyłkę przesyłek za pomocą punktów ich odbioru i nadawania? 
• Masz wolne miejsca w swoich pojazdach na obsługiwanych przez Ciebie trasach?
• Dostarczasz przesyłki w ciągu jednego dnia, albo świadczysz inne specjalistyczne usługi kurierskie, które chciałbyś zaoferować naszym klientom?

ParcelABC absolutnie bezpłatnie daje Ci możliwość zaoferowania swoich usług na poziomie krajowym i międzynarodowym.

Wszystko co musisz zrobić to przekazać nam swój cennik wraz z wyszczególnieniem obszarów geograficznych przez Ciebie obsługiwanych i krótkim opisem swoich usług. Twoje stawki powiększone o naszą marżę zostaną umieszczone w naszej bazie danych. Gdy klient wybierze adres odbioru lub dostawy w obsługiwanej przez Ciebie okolicy, Twoja oferta automatycznie zostanie uwzględniona w odpowiedzi na jego zapytanie.

Jeżeli nie chcesz podejmować żadnego ryzyka wynikającego z obsługi nieznanego klienta, możesz go poprosić o wyszukanie Twojego kodu usługowego na naszej stronie.  Wtedy my zajmiemy się wszelkimi aspektami dotyczącymi płatności i ubezpieczenia i prześlemy klientowi dokumenty.

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z nami.

Proszę wysłać nam e-mail na adres: partners@parcelabc.com z wyszczególnieniem Twoich cen, obszarów przez Ciebie obsługiwanych i świadczonych prze Ciebie usług.

Liczymy na Twoje przyłączenie się do rozwijającej się sieci naszych partnerów.