Przesyłki do Niemcy

 1. Długość
 2. Szerokość
 3. Wysokość
kg
cm
×
cm
×
cm
Niemcy są najludniejszym krajem Unii Europejskiej. Obecnie mieszka tam ponad 80 milionów mieszkańców. Niemcy są krajem wysoko rozwiniętym – gospodarka tego kraju jest największą w UE, a według nominalnego PKB plasuje się na 4. miejscu na świecie. Historia Niemiec i Polski wiele razy przeplatała się, a największą rysą na stosunkach między naszymi państwami jest oczywiście II wojna światowa. W ciągu ostatnich kilkudziesięciu lat wielu Polaków wybierało jednak ten kraj jako cel swojej przeprowadzki. Nasi rodacy są tam obok Turków i Syryjczyków najliczniejszą grupą obcokrajowców. Niemcy od wielu lat walnie przyczyniali się do rozwoju światowej nauki. To właśnie z tego kraju pochodzą m.in. Albert Einstein, Wilhelm Röntgen czy Daniel Fahrenheit. Niemcy są 3. najczęściej nagradzanym Nagrodą Nobla narodem na świecie.
Zalety korzystania z usług firmy ParcelABC
Przesyłki do Niemcy dostarczane są od drzwi do drzwi
Przesyłki do Niemcy dostarczane są od drzwi do drzwi
Do Niemcy dostarczamy zarówno małe, jak i duże przesyłki
Do Niemcy dostarczamy zarówno małe, jak i duże przesyłki
Rejestracja chcąc nadać przesyłkę do Niemcy - nie jest konieczna!
Rejestracja chcąc nadać przesyłkę do Niemcy - nie jest konieczna!
Oferujemy możliwość śledzenia przesyłki do Niemcy "w czasie rzeczywistym"
Oferujemy możliwość śledzenia przesyłki do Niemcy "w czasie rzeczywistym"
Oferujemy usługi transportowe na całym świecie
Oferujemy usługi transportowe na całym świecie
Gwarancja najlepszej ceny
Gwarancja najlepszej ceny
Wszystkie przesyłki są ubezpieczone
Wszystkie przesyłki są ubezpieczone
Proste jak ABC
Proste jak ABC
Ostatnie 12 lokalizacje(-i), z których paczki wysyłano do kraju Niemcy:
 • Hiszpania (MADRID) - Niemcy (AACHEN)
 • Litwa (KAUNAS) - Niemcy (AALEN)
 • Polska (WROCŁAW) - Niemcy (ACHIM)
 • Polska (JEZIORO) - Niemcy (ADELEBSEN)
 • Polska (ŁAZISKA GÓRNE) - Niemcy (ADENAU)
 • Hiszpania (VILLACARRILLO) - Niemcy (AHAUS)
 • Litwa (VILNIUS) - Niemcy (AHLERSTEDT)
 • Polska (WARSZAWA) - Niemcy (AHRENSBURG)
 • Polska (GOŁĄB) - Niemcy (ALBSTADT)
 • Polska (GDAŃSK) - Niemcy (ALFELD)
 • Polska (BOROWE) - Niemcy (ALKEN)
 • Hiszpania (SIMANCAS) - Niemcy (ALLING)
Ostatnie 6 kraje(-ów), z których paczki wysyłano do kraju Niemcy:
Przesyłki do Niemcy
Niemcy są zachodnim sąsiadem Polski. Po przystąpieniu naszego kraju do Unii Europejskiej i strefy Schengen przekraczanie tej granicy stało się proste. Równie łatwa jest obecnie przesyłka paczki z Polski do Niemiec, a także wysyłka z Niemiec do Polski. Nasza firma oferuje przewozy na terenie obu tych państw. Za pomocą ParcelABC można wysyłać paczki do Berlina, Monachium czy Hamburga. Przesyłka kurierska za zachodnią granicę nie wymaga płacenia jakiegokolwiek cła. Na uwagę zasługuje również czas dostawy, który z racji bliskiej odległości jest bardzo krótki. Sprawę ułatwia fakt, że w Niemczech funkcjonuje wiele firm kurierskich.
Ile kosztuje wysłanie paczki do Niemiec?
Cena paczki do Niemiec jest uzależniona m.in. od gabarytów przesyłki, jej wagi oraz miejsca nadania i odbioru. Obecnie stawka za wysyłkę do tego kraju zaczyna się od ok. 35 zł netto. Aby uzyskać aktualną cenę, zapraszamy do wpisania danych na naszej stronie, a wówczas przedstawimy dokładny koszt wysyłki do Niemiec. Przygotowaliśmy także ofertę dla tych, którzy oczekują natychmiastowej dostawy. W takim wypadku można wybrać ParcelABC Express, co czas dostawy do 1-2 dni. Do każdej ceny doliczono ubezpieczenie do 25 euro. Można także zdecydować się na dodatkowe ubezpieczenie aż do kwoty 5000 €.
Ile idzie paczka do Niemiec?
Czas dostawy do Niemiec jest zasadniczo krótki, choć wpływ na to ma oczywiście odległość między miastami. Średnio dostawa do tego państwa zajmuje nam 5 dni. Umożliwiamy także obserwowanie miejsca pobytu paczki na naszej stronie.
Czego nie można wysłać do Niemiec?
Niemcy zakazują przesyłania niektórych towarów. Zgodnie z tamtejszym prawem zabronione jest wwożenie papierosów, żywych zwierząt, uli pszczelich, a w przypadku produktów mięsnych i mleka należy przedstawić świadectwo weterynaryjne. Ponadto nie można przesłać leków, chyba że dostarczane są do apteki. Niektóre z powyższych zakazów stosowane są także przez naszą firmę. Listę takich przedmiotów można znaleźć na naszej stronie we właściwej sekcji. Zgodnie z naszym regulaminem nie przewozimy m.in. szczątków ludzkich, biżuterii szlachetnej, środków pieniężnych czy niebezpiecznych materiałów jak rtęć, fajerwerki czy zapalniczki. W razie wątpliwości zachęcamy do kontaktu.
Fakty o wysyłce paczki do Niemiec
Niemcy są naszym zachodnim sąsiadem. Odległość z Warszawy do Berlina wynosi niecałe 600 km. Dzięki temu przesyłki do Niemiec wędrują naprawdę szybko. Obecnie liczba osób, którzy skorzystali z naszych usług na tej trasie, wynosi 181 i ciągle rośnie. Przeciętna waga paczki wysłanej do tego kraju wynosi na tę chwilę 10 kg, a 13% było ubezpieczonych. Wartość ubezpieczenia paczki z Polski do Niemiec wynosi zazwyczaj 351 EUR, 414.882 USD, 311.337 GBP, 1458.1593 PLN, 11576.682 UAH, 24687.9009 RUB zł. Przypominamy, że każde zamówienie podlega podstawowemu ubezpieczeniu przez naszą firmę w wysokości do 25 euro. Najczęściej wybieranymi kierunkami przesyłek z Niemiec są Hiszpania, Wielka Brytania, Polska, Niemcy, Francja, Litwa, Włochy, Holandia, Belgia, Szwecja.
Pakowanie i etykietowanie
Przed przyjazdem kuriera należy odpowiednio zawinąć towar w miękki materiał, zapakować w sztywne pudełko, a następnie okleić je taśmą. Przedmioty, które mają jednolitą strukturę i nie posiadają krawędzi, nie muszą być pakowane. Trzeba jednak pamiętać, aby w widocznym miejscu nakleić list przewozowy. Szczegółowe informacje na temat właściwego pakowania i oznaczania można znaleźć na naszej stronie internetowej.