Przesyłki do Finlandia

 1. Długość
 2. Szerokość
 3. Wysokość
kg
cm
×
cm
×
cm
Finlandia jest krajem położonym w północnej Europie. Południowy. Zachodni brzeg tego państwa oblewają wody Morza Bałtyckiego. Gęstość zaludnienia tego kraju jest najniższa w całej Unii Europejskiej. Ten fakt nie powinien zaskakiwać, zważywszy na mroźny klimat, który szczególnie doskwiera mieszkańcom północnej Finlandii. W tej części kraju znajduje się Laponia – kraina, w której miałby mieszać Święty Mikołaj. Finowie lubią wygrzewać się w saunach, które można tam spotkać niemal na każdym rogu. Mieszkańców tego kraju uznaje się za chłodnych i zdystansowanych. Gospodarka Finlandii zanotowała w ostatnich dziesięcioleciach ogromny wzrost gospodarczy, dzięki czemu Finowie są jednym z najbogatszych narodów świata.
Zalety korzystania z usług firmy ParcelABC
Przesyłki do Finlandia dostarczane są od drzwi do drzwi
Przesyłki do Finlandia dostarczane są od drzwi do drzwi
Do Finlandia dostarczamy zarówno małe, jak i duże przesyłki
Do Finlandia dostarczamy zarówno małe, jak i duże przesyłki
Rejestracja chcąc nadać przesyłkę do Finlandia - nie jest konieczna!
Rejestracja chcąc nadać przesyłkę do Finlandia - nie jest konieczna!
Oferujemy możliwość śledzenia przesyłki do Finlandia "w czasie rzeczywistym"
Oferujemy możliwość śledzenia przesyłki do Finlandia "w czasie rzeczywistym"
Oferujemy usługi transportowe na całym świecie
Oferujemy usługi transportowe na całym świecie
Gwarancja najlepszej ceny
Gwarancja najlepszej ceny
Wszystkie przesyłki są ubezpieczone
Wszystkie przesyłki są ubezpieczone
Proste jak ABC
Proste jak ABC
Ostatnie 12 lokalizacje(-i), z których paczki wysyłano do kraju Finlandia:
 • Hiszpania (SALAMANCA) - Finlandia (ESPOO)
 • Hiszpania (MACASTRE) - Finlandia (HAMINA)
 • Litwa (VILNIUS) - Finlandia (HELSINKI)
 • Polska (GDAŃSK) - Finlandia (HINTHAARA)
 • Polska (WARSZAWA) - Finlandia (HUITTINEN)
 • Litwa (KAPENU K) - Finlandia (HYVINKAA)
 • Litwa (PLUNGE) - Finlandia (ILMAJOKI)
 • Hiszpania (PRAT DE LLOBREGAT. EL) - Finlandia (IMATRA)
 • Polska (KŁODZKO) - Finlandia (INARI)
 • Wielka Brytania (BELLSHILL) - Finlandia (ISOKYRO)
 • Litwa (PLUNGE) - Finlandia (JAMINKIPOHJA)
 • Litwa (PLUNGE) - Finlandia (JARVENPAA)
Ostatnie 4 kraje(-ów), z których paczki wysyłano do kraju Finlandia:
Przesyłki do Finlandia
My jednak nie obawiamy się mroźnego klimatu północnej Europy. Oferujemy przesyłki kurierskie do Finlandii, włącznie z najzimniejszymi zakątkami w północnej części tego kraju. Finlandia jest jednym z krajów należących do Unii Europejskiej. Dzięki temu, wysyłając tam paczkę, nie musisz opłacać cła i innych opłat. Nie wymaga się także dołączania żadnych dodatkowych dokumentów. Z naszej oferty powinien skorzystać każdy, kto chce, aby jego wysyłka z Polski do Finlandii oraz z Finlandii do Polski była szybka, tania i bezproblemowa. ParcelABC gwarantuje bowiem najwyższą jakość usług za najniższą cenę. Jeżeli więc interesuje cię paczka do Finlandii, wejdź na naszą stronę internetową i zapoznaj się z cennikiem.  
Koszt wysyłki paczki do Finlandii
Tanie paczki do Finlandii to nasza specjalność. Przykładowo paczka o wadze 1 kg i wymiarach 10cm x 10cm x 10cm kosztuje ok. 51,41 zł + Vat. Dostępna jest także droższa opcja tzw. paczki ekspresowej, dzięki czemu dostawa do odbiorcy potrwa maksymalnie 2 dni. Oczywiście cena ta zależy od wielkości przesyłki oraz miejsca jej nadania. Ponadto wszystkie paczki ubezpieczone są do kwoty 25€. W naszej firmie można również dokupić dodatkowe ubezpieczenie, jeśli uważasz, że wysyłany przez ciebie przedmiot jest wart więcej. Nowym klientom oferujemy także 10% rabat na pierwsze zamówienie.
Ile trwa wysyłka paczki do Finlandii?
Średni czas dostawy do Finlandii wynosi 9 dni. Jeśli czas jest dla Ciebie ważnym aspektem, możesz wykupić wspomnianą opcję przesyłki ekspresowej. Dzięki temu paczka dotrze do Finlandii nawet w 1 dzień roboczy. W naszej firmie dostępna jest też opcja śledzenia paczki.
Czego nie można wysyłać do Finlandii?
Według prawa fińskiego do tego kraju nie wolno wysyłać pojemników aerozolowych, broni i amunicji. Regulamin firmy ParcelABC również zakazuje umieszczania w paczkach tych przedmiotów. Ponadto zabrania się wysyłania innych towarów niebezpiecznych takich jak materiały łatwopalne, substancje żrące, zapalniczki itp. W paczkach nie można również przesyłać zwierząt, roślin i towarów łatwo psujących się. Najlepiej przed skorzystaniem z naszych usług zapoznać się z regulaminem i listą przedmiotów zakazanych w bagażu rzeczy dostępną na naszej stronie internetowej. Tam tez znajdują się informacje odnośnie towarów, których może objąć jedynie częściowe ubezpieczenie.
Fakty o wysyłce do Finlandii
Już 7 osób wysłało paczki do Finlandii za pośrednictwem naszej firmy kurierskiej. Średnia waga wysyłanej do tego kraju paczki wynosiła 10 kg. Jak już wspomniano wcześniej, wszystkie paczki ubezpieczone są do kwoty 25€, jednak można dokupić tzw. ubezpieczenie dodatkowe. W związku z tym 13% paczek wysyłanych przez naszych klientów jest ubezpieczonych, a średnia tego zabezpieczenia wyniosła 7 EUR, 8.274 USD, 6.209 GBP, 29.0801 PLN, 230.874 UAH, 492.3513 RUB zł. Do Finlandii z Polski możemy dotrzeć zarówno drogą lądową, jak i lotniczą. Dystans między tymi dwoma państwami w prostej linii to 1181 km. Średni czas dostawy paczki do tego mroźnego kraju to 9 dni.
Pakowanie i oznaczanie
Przed zapakowaniem dokładnie przeczytaj sekcję „Pakowanie i oznaczanie” dostępną na naszej stronie. Paczkę należy zapakować w solidnym pudełku tak, aby nie uległa ona uszkodzeniu. W przypadku produktów, które mogą się wylać, należy również zadbać o to, by nie uszkodziły one innych paczek. Na gotowe pudełko należy nakleić list przewozowy, który wysyłamy poprzez wiadomość e-mail i udostępniamy na koncie użytkownika.