Przesyłki do Grecja

 1. Długość
 2. Szerokość
 3. Wysokość
kg
cm
×
cm
×
cm
Grecja jest państwem położonym w południowej Europie. Jest to kraj o wybitnie bogatej historii, który stworzył podwaliny zachodniej cywilizacji. Niegdyś Hellada była wiodącym państwem Europy. Tutaj narodziła się filozofia, teatr, demokracja i Igrzyska Olimpijskie. Z Grecji pochodzą tacy filozofowie jak Sokrates czy Arystoteles, a także uczeni jak Pitagoras czy Archimedes. Obecnie kraj ten nie jest już tak wpływowy, ale z racji wielu zachowanych zabytków warto go odwiedzić. Współcześnie Grecja przyciąga również turystów poszukujących piękne pogody i wspaniałych plaż. Do tego liczącego nieco ponad 10 milionów mieszkańców przybywa rocznie prawie 30 milionów turystów. Tym bardziej dziwi fakt, że Grecja w ostatnich latach przeżyła poważny kryzys gospodarczy, który nadal można odczuć w tym kraju.
Zalety korzystania z usług firmy ParcelABC
Przesyłki do Grecja dostarczane są od drzwi do drzwi
Przesyłki do Grecja dostarczane są od drzwi do drzwi
Do Grecja dostarczamy zarówno małe, jak i duże przesyłki
Do Grecja dostarczamy zarówno małe, jak i duże przesyłki
Rejestracja chcąc nadać przesyłkę do Grecja - nie jest konieczna!
Rejestracja chcąc nadać przesyłkę do Grecja - nie jest konieczna!
Oferujemy możliwość śledzenia przesyłki do Grecja "w czasie rzeczywistym"
Oferujemy możliwość śledzenia przesyłki do Grecja "w czasie rzeczywistym"
Oferujemy usługi transportowe na całym świecie
Oferujemy usługi transportowe na całym świecie
Gwarancja najlepszej ceny
Gwarancja najlepszej ceny
Wszystkie przesyłki są ubezpieczone
Wszystkie przesyłki są ubezpieczone
Proste jak ABC
Proste jak ABC
Ostatnie 12 lokalizacje(-i), z których paczki wysyłano do kraju Grecja:
 • Hiszpania (LUGO) - Grecja (AMPELOKIPOI)
 • Polska (BOLESŁAWIEC) - Grecja (ARISTOMENIS)
 • Polska (WARZĄCHEWKA NOWA) - Grecja (ATHENS)
 • Hiszpania (MADRID) - Grecja (ATHENS INTERNATIONAL AIRPORT)
 • Hiszpania (MADRID) - Grecja (CHALANDRI)
 • Polska (WARSZAWA) - Grecja (CHANIA)
 • Polska (WARSZAWA) - Grecja (CORFU)
 • Hiszpania (ALZIRA) - Grecja (DRAMA)
 • Hiszpania (HUELVA) - Grecja (FALIRAKI)
 • Polska (SOSNOWIEC) - Grecja (FILOTHEI)
 • Hiszpania (MAZARRON) - Grecja (GEFYRA)
 • Hiszpania (BEGUDA ALTA. LA) - Grecja (GYTHION)
Ostatnie 4 kraje(-ów), z których paczki wysyłano do kraju Grecja:
Przesyłki do Grecja
Grecję co roku odwiedzają także tysiące Polaków. Co ciekawe w tym pięknym kraju mieszka ok. 15 tys. naszych rodaków. Z tego też powodu dość często dostarczamy paczki do Grecji. Państwo jest również jednym z 28 członków Unii Europejskiej, dzięki czemu nie trzeba martwić się o opłaty takie jak cło. Najwygodniejszym środkiem transportu paczki z Polski do Grecji jest samolot, szczególnie gdy miejsce docelowe znajduje się Krecie lub innej wyspie. Firma kurierska ParcelABC oferuje najtańsze przesyłki do Grecji oraz najwyższą jakość obsługi. Nasza oferta jest niezwykle korzystna, dlatego warto zapoznać się naszym regulaminem i cennikiem znajdującym się na naszej stronie.
Ile kosztuje przesyłka do Grecji?
Przykładowa tania paczka do Grecji o wymiarach 10cm x 10cm x 10cm i wadze 1 kg kosztuje ok. 46 zł + Vat. Jeśli chcesz, by paczka dotarła do odbiorcy szybciej, możesz wybrać przesyłkę ekspresową, której koszt to ok. 100 zł netto. W cenie tej zawarte jest ubezpieczenie przesyłki do kwoty 25€ oraz opłaty paliwowe. Możesz także wykupić dodatkowe ubezpieczenie nawet do 5000€. Opłaty za wysyłkę zależą m.in. od wielkości paczki i jej wagi. Zmierz i zważ paczkę dokładnie, gdyż każde odchylenia mogą spowodować problemy z jej transportem. Wszystkie podane wyżej ceny najlepiej na bieżąco sprawdzać w cenniku na naszej stronie.
Ile idzie paczka do Grecji?
Średni czas dostawy przesyłki do Grecji to 10. Aby skrócić ten czas, można wybrać przesyłkę ekspresową. Możesz także na bieżąco sprawdzać status swojej paczki. Wystarczy, że w polu „Śledź swoje zamówienie” wpiszesz numer swojej paczki, który otrzymasz od nas w wiadomości e-mail.
Czego nie można wysyłać do Grecji?
Greckie prawo zabrania przesyłania produktów takich jak mięso, stare i zużyte przedmioty, papier filigranowy i pojemniki aerozolowe. Ponadto nasza firma kurierska posiada listę zakazanych przedmiotów, których nie można umieszczać w wysyłanych paczkach. Taka lista dostępna jest na naszej stronie internetowej w zakładce „Lista rzeczy zakazanych w bagażu”. Zabrania się przesyłania towarów niebezpiecznych, roślin, zwierząt, wartościowych przedmiotów, leków itp. Należy zaznaczyć, że wybranie drogi lądowej jako opcji dowozu nie oznacza, że transport nie odbędzie się drogą lotniczą. Dlatego też tak ważne jest, by w paczce nie było żadnych niebezpiecznych przedmiotów niezgodnych z przepisami ADR, gdyż może to znacznie utrudnić dostawę.  
Fakty o wysyłce paczki do Grecji
Z roku na rok rośne liczba paczek wysyłanych do Grecji.
 
 1. Z możliwości wysyłki paczki do Grecji skorzystało już 16 osób.
 2. Stosunek procentowy metod płatności wybieranych przez naszych klientów wynosi: Paysera - 81%, PayPal - 13%, Karta kredytowa - 4%, E-wallet - 2%.
 3. Do tego państwa ze stolicą w Atenach dostarczamy przeciętnie paczki o wadze 14 kg.
 4. Z uwagi na to, że Polskę od Grecji w linii prostej dzieli 1443 km, przeciętny czas dostawy do tego kraju wynosi 10 dni robocze.
 5. 13% wysyłanych paczek do Grecji jest ubezpieczonych, zaś przeciętną cena ubezpieczenia przesyłki wynosi ok. 7 EUR, 8.274 USD, 6.209 GBP, 29.0801 PLN, 230.874 UAH, 492.3513 RUB.
Pakowanie i etykietowanie
Zastanawiasz się, jak zapakować paczkę? Przeczytaj zakładkę „Pakowanie i etykietowanie” znajdującą się na naszej stronie w zakładce „Pomoc”. Pamiętaj, że najważniejsza jest ochrona wysyłanego przedmiotu przed możliwymi wstrząsami czy upadkiem. Jeśli przesyłasz produkty, które mogą ulec rozszczelnieniu lub wylaniu, dobrze je zakręć i zabezpiecz, by nie zniszczyły także innych paczek. Nie zapomnij również o przyklejeniu listu przewozowego.