Przesyłki do Francja

 1. Długość
 2. Szerokość
 3. Wysokość
kg
cm
×
cm
×
cm
Francja jest największym krajem Unii Europejskiej pod względem powierzchni. W kraju tym mieszka prawie 70 milionów ludzi, a liczba ta regularnie wzrasta. Francja ma za sobą bogatą historię. Niegdyś tereny te należały do Cesarstwa Rzymskiego. Później do Galii napływali Frankowie, od których pochodzi obecna nazwa państwa. Francuzi przyczynili się do rozwoju architektury, tworząc styl gotycki i współtworząc styl romański. Ponadto właśnie w Paryżu – stolicy Francji - stoi słynna wieża Eiffla, a symbol Nowego Jorku – Statua Wolności, była darem od Francuzów, którzy przyczynili się do uzyskania niepodległości przez Stany Zjednoczone. Również Polacy, jako jedni z nielicznych w Europie, dobrze wspominają Napoleona Bonaparte, którego armia przetoczyła się przez nasz kraj i dała nam namiastkę wolności.
Zalety korzystania z usług firmy ParcelABC
Przesyłki do Francja dostarczane są od drzwi do drzwi
Przesyłki do Francja dostarczane są od drzwi do drzwi
Do Francja dostarczamy zarówno małe, jak i duże przesyłki
Do Francja dostarczamy zarówno małe, jak i duże przesyłki
Rejestracja chcąc nadać przesyłkę do Francja - nie jest konieczna!
Rejestracja chcąc nadać przesyłkę do Francja - nie jest konieczna!
Oferujemy możliwość śledzenia przesyłki do Francja "w czasie rzeczywistym"
Oferujemy możliwość śledzenia przesyłki do Francja "w czasie rzeczywistym"
Oferujemy usługi transportowe na całym świecie
Oferujemy usługi transportowe na całym świecie
Gwarancja najlepszej ceny
Gwarancja najlepszej ceny
Wszystkie przesyłki są ubezpieczone
Wszystkie przesyłki są ubezpieczone
Proste jak ABC
Proste jak ABC
Ostatnie 12 lokalizacje(-i), z których paczki wysyłano do kraju Francja:
 • Polska (SULECHÓW) - Francja (ABBEVILLE)
 • Wielka Brytania (LONDON) - Francja (AGDE)
 • Polska (WARSZAWA) - Francja (AGEN)
 • Hiszpania (RIBA-ROJA DE TURIA) - Francja (AIGREFEUILLE D AUNIS)
 • Hiszpania (FONT DEN CARROS. LA) - Francja (AIGUEBLANCHE)
 • Hiszpania (MAZARRON) - Francja (AIGUES VIVES)
 • Hiszpania (SIMANCAS) - Francja (AIX EN PROVENCE)
 • Hiszpania (ZARAGOZA) - Francja (AJACCIO)
 • Hiszpania (CASTELL-PLATJA DARO) - Francja (ALAIGNE)
 • Wielka Brytania (PUTNEY) - Francja (ALBI)
 • Hiszpania (SIMANCAS) - Francja (ALBIGNY SUR SAONE)
 • Hiszpania (VILLACARRILLO) - Francja (AMBERRE)
Ostatnie 6 kraje(-ów), z których paczki wysyłano do kraju Francja:
Przesyłki do Francja
Francja była w czasach naszej niepodległości częstym kierunkiem emigracji. Polonia jest tam nadal liczna, choć w międzyczasie kraj ten przyjął wielu imigrantów z całego świata. Dzięki temu wysyłka paczki z Francji do Polski wciąż cieszą się popularnością. Wielu naszych klientów korzysta również z możliwości przesyłki z Polski do Francji. Dostawa nie jest w żaden sposób problematyczna, gdyż towar nie opuszcza granic UE, czyli nie trzeba się obawiać o cło czy dokumenty celne. Interesuje Cię przesyłka do Francji? Rozważ skorzystanie z naszych usług. Wyróżnia nas nie tylko niska cena, ale także jakość i solidność.
Ile kosztuje wysyłka paczki do Francji?
Zasadniczo cena jest zależna od kilku czynników, a przede wszystkim od dystansu między miejscowościami oraz rozmiaru i wagi paczki. Na przykład przesyłka do Francji o wadze do 1 kilograma i rozmiarach do 10x10x10 cm kosztuje około 46 złotych netto. Odpowiadając na rosnące zapotrzebowanie, oferujemy także ekspresowe przesyłki do Francji. Wówczas podczas składania zamówienia należy wybrać Express, co wiąże się z wyższą opłatą, ale także dostawą w ciągu 1-2 dni. Warto dodać, że zawsze w cenę wliczone jest ubezpieczenie do kwoty 25 euro. Aby poznać dokładną cenę, wystarczy przejść do zamówienia, podać kod pocztowy i gabaryty paczki, a nasz system wyliczy koszt. Dzięki porównywarce można przekonać się samemu, że oferujemy najtańsze paczki do Francji.
Ile idzie paczka do Francji?
Najlepszym wyznacznikiem czasu dostawy do Francji jest przeciętna liczba dni potrzebnych do doręczenia tam paczki. U nas wynosi ona 7 dni. Aby zaspokoić potrzeby naszych klientów, każda wysyłkę można śledzić poprzez naszą stronę.
Czego nie można wysyłać do Francji?
Jedynym towarem, którego nie można wysłać do Francji, jest sacharyna. Kraj ten stosuje także ograniczenia ilościowe dotyczące alkoholu i papierosów, ale są one zakazane przez nasz regulamin. Warto się z nim zapoznać, a także przejrzeć listę przedmiotów zakazanych w bagażu, aby uniknąć ewentualnego nieprzyjęcia zlecenia. Nie przewozimy m.in. broni, próbek biologicznych, roślin i materiałów czy substancji niebezpiecznych lub łatwopalnych. Osoby zainteresowane wykupem dodatkowego ubezpieczenia, którego kwota nie może przekroczyć 5000 euro, powinni także zapoznać się ze spisem towarów z ograniczoną możliwością ubezpieczenia.
Fakty o wysyłce paczki do Francji
Francja znajduje się 1382 km od granic Polski. Można się tam dostać, pokonując zaledwie jeden kraj – Niemcy. Przeciętna paczka wysyłana do kraju ze stolicą w Paryżu waży 11 kg. Ubezpieczenie na tej trasie kosztuje średnio 7 EUR, 8.274 USD, 6.209 GBP, 29.0801 PLN, 230.874 UAH, 492.3513 RUB zł. Spośród towarów wysyłanych z Polski w tym kierunku ubezpieczono 13% z nich. Zalecamy skorzystanie z tej usługi każdemu, kto przesyła newralgiczny bądź drogocenny przedmiot. Maksymalna kwota, na jaką ubezpieczamy przesyłki do Francji, wynosi 5000 euro.
Pakowanie i etykietowanie
Warto także zadbać o to, aby wysyłany bezpiecznie dotarł do celu. Choć kurierzy dokładają wszelkich starań, by odbiorca otrzymał towar w idealnym stanie, to zawsze istnieje możliwość, że kruche czy łamliwe przedmioty mogą się uszkodzić. Dlatego też powinny być prawidłowo zabezpieczone wewnątrz trwałego pudełka. Ponadto przypominamy także o konieczności naklejenia listu przewozowego, który wysyłamy na adres e-mail oraz udostępniamy na koncie użytkownika ParcelABC.