Przesyłki do Dania

 1. Długość
 2. Szerokość
 3. Wysokość
kg
cm
×
cm
×
cm
Dania jest skandynawskim krajem położonym w północnej części Europy. Państwo duńskie obejmuje Półwysep Jutlandzki oraz kilka wysp na Morzu Bałtyckim. Na największej z nich położona jest stolica kraju – Kopenhaga. Do Danii należą również Wyspy Owcze – terytorium zależne – oraz Grenlandia, która posiada sporą autonomię. Duńczycy, jak wskazuje ranking, są jednymi z najszczęśliwszych ludzi na świecie. Mieszkańcy tego stosunkowo niewielkiego kraju znani są także z dbałości o środowisko. Dania dzieli południową granicę z Niemcami, a dzięki mostowi nad Sundem można stąd dojechać także do Szwecji.
Zalety korzystania z usług firmy ParcelABC
Przesyłki do Dania dostarczane są od drzwi do drzwi
Przesyłki do Dania dostarczane są od drzwi do drzwi
Do Dania dostarczamy zarówno małe, jak i duże przesyłki
Do Dania dostarczamy zarówno małe, jak i duże przesyłki
Rejestracja chcąc nadać przesyłkę do Dania - nie jest konieczna!
Rejestracja chcąc nadać przesyłkę do Dania - nie jest konieczna!
Oferujemy możliwość śledzenia przesyłki do Dania "w czasie rzeczywistym"
Oferujemy możliwość śledzenia przesyłki do Dania "w czasie rzeczywistym"
Oferujemy usługi transportowe na całym świecie
Oferujemy usługi transportowe na całym świecie
Gwarancja najlepszej ceny
Gwarancja najlepszej ceny
Wszystkie przesyłki są ubezpieczone
Wszystkie przesyłki są ubezpieczone
Proste jak ABC
Proste jak ABC
Ostatnie 12 lokalizacje(-i), z których paczki wysyłano do kraju Dania:
 • Polska (KOŁOBRZEG) - Dania (AABENRAA)
 • Hiszpania (BARCELONA) - Dania (AALBORG)
 • Litwa (VILNIUS) - Dania (ALBERTSLUND)
 • Polska (GIŻYCKO) - Dania (ARHUS C)
 • Hiszpania (BURJASSOT) - Dania (ARHUS N)
 • Hiszpania (REUS) - Dania (ARHUS V)
 • Hiszpania (SANTANDER) - Dania (BALLERUP)
 • Wielka Brytania (IPSWICH) - Dania (BIRKEROD)
 • Hiszpania (SANT QUIRZE DEL VALLES) - Dania (BRABRAND)
 • Polska (ZAKOPANE) - Dania (BRAEDSTRUP)
 • Polska (WROCŁAW) - Dania (BRONSHOJ)
 • Polska (KOSZALIN) - Dania (BRORUP)
Ostatnie 4 kraje(-ów), z których paczki wysyłano do kraju Dania:
Przesyłki do Dania
Polacy w Danii stanowią największą grupę pracujących cudzoziemców. W ciągu ostatnich lat odsetek ten się zwiększał. W 2017 roku w państwie tym przebywało prawie 50 000 Polaków W związku z tym paczki z Polski do Danii wysyłane są coraz częściej. Kraj ten, tak jak Polska, należy do Unii Europejskiej, dzięki czemu przesyłki nie są objęte cłem czy innymi opłatami. Jeśli więc interesuje Cię wysyłka do Danii, wejdź na naszą stronę i przejrzyj ofertę. W ParcelABC wysyłka paczki kurierem do Danii jest bardzo prosta. Oferujemy niskie ceny, a przy tym wysoką jakość obsługi.  
Koszt paczki do Danii
ParcelABC charakteryzuje się najkorzystniejszym stosunkiem ceny paczki do czasu jej dostarczenia. Przejrzyj nasz bieżący cennik na stronie internetowej, a na pewno będziesz zadowolony. Standardowa paczka z Polski do Danii o wadze 1kg i wymiarach 10 x 10 x 10 cm to koszt ok. 45,26 zł + Vat. Paczka express kosztuje zaś 103,88 zł. Pamiętaj, by jak najdokładniej zmierzyć i zważyć swoją przesyłkę, gdyż odchylenia od tych wartości mogą spowodować trudności w dostawie. Należy również wspomnieć, że w cenie tej zawarte są opłaty za wysyłkę do danego kraju oraz opłaty paliwowe. Ponadto wszystkie przesyłki objęte są ubezpieczeniem do kwoty 25€. Możesz także wykupić dodatkowe ubezpieczenie nawet do 5000€.
Ile idzie paczka do Danii?
Przeciętnie paczka do Danii dostarczana jest w 6 dni. Jeśli chcesz, by Twoja paczka dotarła szybciej, możesz wykupić opcję przesyłki ekspresowej, dzięki której czas ten skróci się do 1-2 dni roboczych. Dodatkowo w wiadomości potwierdzającej zamówienie otrzymasz od nas kod paczki, który pozwoli śledzić przesyłkę. Wystarczy, że wpiszesz jej numer na naszej stronie w zakładce „Śledź swoje zamówienie”.
Czego nie można wysyłać do Danii?
Jeśli chcesz wysłać paczkę do Danii za pomocą naszego kuriera, dokładnie przeczytaj regulamin znajdujący się na naszej stronie i dowiedz się, jakich przedmiotów nie można umieszczać w przesyłce. Oprócz naszych przepisów niektóre towary są zakazane przez prawodawstwo duński. Odgórnie zabroniona jest więc wysyłka mięsa, tytoniu i leków. Ponadto firmy kurierskie zabraniają umieszczania w paczkach przedmiotów niebezpiecznych takich jak broń, amunicja czy różnego rodzaju niebezpieczne substancje i materiały. Restrykcje obejmują m.in. również zwierzęta, rośliny czy środki pieniężne. Lista zakazanych przedmiotów w bagażu dostępna w zakładce w lewym dolnym rogu.
Fakty o wysyłce paczki do Danii
W związku z tym, iż kraj ten zamieszkuje tak wielu Polaków, przesyłka kurierska do Danii jest coraz popularniejsza. Już 29 klientów ParcelABC wysłało paczki do Danii. Wysyłana w tym kierunku paczka waży średnio 11 kg. 13% paczek było ubezpieczonych, a średnia kwota ubezpieczenia wynosiła 8 EUR, 9.456 USD, 7.096 GBP, 33.2344 PLN, 263.856 UAH, 562.6872 RUB zł. Trasę z Polski do Dani można pokonać zarówno drogą lądową, jak i statkiem i drogą lotniczą. Odległość Polska Dania w prostej linii wynosi 792 km. W związku z tym paczki średnio dostarczane są w 6 dni.  
Pakowanie i etykietowanie paczek
Najważniejszą czynnością jest zapakowanie towaru w taki sposób, by zawartość paczki nie uległa uszkodzeniu oraz nie uszkodziła innych paczek, np. poprzez rozszczelnienie lub wylanie. Warto zatem dobrze owinąć przedmiot folią bąbelkową lub innym materiałem i postarać się, by w pudełku nie było żadnego wolnego miejsca, co uniemożliwi obijanie się produktu w trakcie dostawy. Należy także pamiętać o przyklejeniu listu przewozowego na wierzch paczki. Bez niego kurier może odmówić jej przyjęcia.