Przesyłki do Chorwacja

 1. Długość
 2. Szerokość
 3. Wysokość
kg
cm
×
cm
×
cm
Chorwacja jest krajem położonym w Europie nad Morzem Adriatyckim. Choć powierzchnia tego państwa nie jest zbyt duża, to linia brzegowa jest zaskakująco długa. Wpływ na to ma ogromna liczba wysp, które wchodzą w skład tego państwa. Łącznie jest ich ponad tysiąc. Historia Chorwacji sięga ponad 1000 lat, ale przez wiele lat państwo te nie było samodzielne. Dopiero od 1991 roku, gdy rozpadła się Jugosławia, Chorwacja cieszy się pełną niepodległością. Kraj ten kojarzy się głównie ze wspaniałymi plażami i pięknymi krajobrazami. Ciepły klimat przyczynił się do rozwoju wielu ośrodków nad morzem, a to przyciągnęło Europejczyków poszukujących relaksu w niskiej cenie. Dziś Chorwacja nie należy już do najtańszych krajów, ale coraz więcej turystów docenia uroki tego kraju.
Zalety korzystania z usług firmy ParcelABC
Przesyłki do Chorwacja dostarczane są od drzwi do drzwi
Przesyłki do Chorwacja dostarczane są od drzwi do drzwi
Do Chorwacja dostarczamy zarówno małe, jak i duże przesyłki
Do Chorwacja dostarczamy zarówno małe, jak i duże przesyłki
Rejestracja chcąc nadać przesyłkę do Chorwacja - nie jest konieczna!
Rejestracja chcąc nadać przesyłkę do Chorwacja - nie jest konieczna!
Oferujemy możliwość śledzenia przesyłki do Chorwacja "w czasie rzeczywistym"
Oferujemy możliwość śledzenia przesyłki do Chorwacja "w czasie rzeczywistym"
Oferujemy usługi transportowe na całym świecie
Oferujemy usługi transportowe na całym świecie
Gwarancja najlepszej ceny
Gwarancja najlepszej ceny
Wszystkie przesyłki są ubezpieczone
Wszystkie przesyłki są ubezpieczone
Proste jak ABC
Proste jak ABC
Ostatnie 12 lokalizacje(-i), z których paczki wysyłano do kraju Chorwacja:
 • Hiszpania (SEVILLA) - Chorwacja (CAKOVEC)
 • Litwa (TAURAGE) - Chorwacja (DUBROVNIK)
 • Hiszpania (MADRID) - Chorwacja (HVAR)
 • Wielka Brytania (NORTH ALLINGTON) - Chorwacja (KRAJ GORNJI -JUZNI DIO)
 • Polska (WROCŁAW) - Chorwacja (OMIS)
 • Hiszpania (MADRID) - Chorwacja (OSIJEK)
 • Hiszpania (SANT ANDREU DE LA BARCA) - Chorwacja (SIBENIK-DIO)
 • Hiszpania (ESTEPONA) - Chorwacja (SISAK)
 • Polska (ŁÓDŹ) - Chorwacja (SPLIT)
 • Hiszpania (YUNCOS) - Chorwacja (STARI MIKANOVCI)
 • Hiszpania (HUELVA) - Chorwacja (SVETA NEDJELJA)
 • Hiszpania (SEVILLA) - Chorwacja (VODICE)
Ostatnie 4 kraje(-ów), z których paczki wysyłano do kraju Chorwacja:
Przesyłki do Chorwacja
Wielu Polaków co roku wybiera Chorwację na miejsce swojego wakacyjnego odpoczynku. Co ciekawe, paczki z Polski do Chorwacji także cieszą się popularnością. Kraj ten od kilku lat należy do Unii Europejskiej. To sprawia, że wysyłka do Chorwacji jest niedroga, gdyż nie podlega ocleniu, jak ma to miejsce w przypadku niektórych państw spoza Unii. Ponadto stosunkowo niewielka odległość tego państwa od Polski sprawia, że dostawy realizowane są bardzo szybko. Jeśli więc interesują cię przesyłki kurierskie do Chorwacji lub paczki z Chorwacji do Polski, zapoznaj się z naszą ofertą. ParcelABC realizuje zamówienia tanio i szybko, zachowując przy tym jak najwyższy standard obsługi. Zapraszamy na naszą stronę internetową lub do dalszej części artykułu, gdzie znajduje się więcej informacji.
Ile kosztuje wysyłka paczki do Chorwacji?
Z racji tego, że ten nadmorski kraj dzieli od Polski stosunkowo niewielka odległość, dostawa do tego kraju nie jest droga. Ceny wysyłki do Chorwacji zaczynają się od około 75 złotych netto. Dopłata w wysokości około 50 zł pozwala wykupić opcję paczki express, która dociera do klienta w iście ekspresowym tempie. Koszty te zawierają już opłaty związane z wysyłką pakunku do danego kraju, jak i opłaty paliwowe. Radzimy jednak sprawdzać nasz cennik na bieżąco, gdyż wszystkie stawki mogą ulec zmianie. Należy mieć również na uwadze, że opłaty te mogą zmieniać się w zależności od wielkości paczki oraz miejsca, z którego ma ją odebrać kurier.
Ile czasu zajmuje dostawa paczki do Chorwacji?
Doręczenie przesyłki do tego państwa zajmuje nam przeciętnie 11 dni. Jeśli zależy Ci na czasie, zalecamy skorzystanie z paczki ekspresowej, a dostawa potrwa maksymalnie 2 dni robocze. Każdy może także śledzić swoją przesyłką. Po złożeniu zamówienia wysyłamy kod, który trzeba wpisać w polu „Śledź swoje zamówienie” na naszej stronie.
Czego nie można wysyłać do Chorwacji?
Prawo chorwackie zabrania przesyłania do tego kraju pojemników aerozolowych. Wszystkie firmy kurierskie mają posiadają także własny regulamin odnośnie tego, co można umieszczać w paczkach. ParcelABC zakazuje przesyłania towarów niebezpiecznych, broni, amunicji, kwasów, materiałów łatwopalnych, zwierząt, roślin, leków, przedmiotów wartościowych, pieniędzy itd. Warto więc sprawdzić, czy można wysłać dany produkt. Istnieje możliwość, że mimo wybrania przez dostawy droga lądową, paczka może zostać dostarczona drogą lotniczą. Dlatego istotne jest dla nas to, by klienci stosowali się do naszej polityki oraz przepisów ADR.
Fakty o wysyłce do Chorwacji
Z wysyłki do Chorwacji skorzystało już 1435 klientów, w tym 234 firm oraz 1201 osób fizycznych. Średnia waga wysyłanej tam paczki to 10 kg. Wszystkie przesyłki są ubezpieczone do kwoty 25€. Można jednak skorzystać z dodatkowego ubezpieczenia nawet do kwoty 5000 €. 13% naszych klientów ubezpieczyło swoje przesyłki do Chorwacji, a średnia cena tej usługi wynosiła 5 EUR, 5.91 USD, 4.435 GBP, 20.7715 PLN, 164.91 UAH, 351.6795 RUB. Dystans między Polską a tym pięknym krajem ze stolicą w Zagrzebiu wynosi 812 km. W związku z tym średni czas dostawy to 11 dni roboczych.
Pakowanie i oznaczanie
Warto pamiętać, ab starannie zapakować wysyłany przedmiot. W tym celu należy spakować go do trwałego pudełka oraz zabezpieczyć przed uszkodzeniem za pomocą miękkiego materiału. Na zewnętrznej stronie należy przykleić list przewozowy, który otrzymasz od nas w wiadomości e-mail. W razie wątpliwości zapoznaj się z sekcją „Pakowanie i oznaczanie” na naszej stronie.