Przesyłki do Bułgaria

 1. Długość
 2. Szerokość
 3. Wysokość
kg
cm
×
cm
×
cm
Choć kraj ten kojarzy się w Polsce głównie ze Złotymi Piaskami – znanym i chętnie odwiedzanym kurortem nadmorskim – to znajduje się tam także wiele innych miejsc wartych odwiedzenia. Położona nad Morzem Czarnym, w południowo-wschodniej części Europy Bułgaria jest znana również z bogatej historii, ciepłego jak na Europę klimatu, piaszczystych plaż oraz dobrych win. Od 2007 roku to liczące ponad 7 milionów mieszkańców państwo ze stolicą w Sofii jest członkiem Unii Europejskiej, choć nadal nie wchodzi w skład strefy Schengen, co oznacza konieczność przeprowadzania kontroli na granicy. Jeśli zastanawiasz się nad wysyłką paczki do Bułgarii, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą i rozważ skorzystanie z naszych usług.
Zalety korzystania z usług firmy ParcelABC
Przesyłki do Bułgaria dostarczane są od drzwi do drzwi
Przesyłki do Bułgaria dostarczane są od drzwi do drzwi
Do Bułgaria dostarczamy zarówno małe, jak i duże przesyłki
Do Bułgaria dostarczamy zarówno małe, jak i duże przesyłki
Rejestracja chcąc nadać przesyłkę do Bułgaria - nie jest konieczna!
Rejestracja chcąc nadać przesyłkę do Bułgaria - nie jest konieczna!
Oferujemy możliwość śledzenia przesyłki do Bułgaria "w czasie rzeczywistym"
Oferujemy możliwość śledzenia przesyłki do Bułgaria "w czasie rzeczywistym"
Oferujemy usługi transportowe na całym świecie
Oferujemy usługi transportowe na całym świecie
Gwarancja najlepszej ceny
Gwarancja najlepszej ceny
Wszystkie przesyłki są ubezpieczone
Wszystkie przesyłki są ubezpieczone
Proste jak ABC
Proste jak ABC
Ostatnie 12 lokalizacje(-i), z których paczki wysyłano do kraju Bułgaria:
 • Hiszpania (MARACENA) - Bułgaria (ASENOVGRAD)
 • Hiszpania (CASTILLO DE LA DUQUESA) - Bułgaria (BANSKO)
 • Wielka Brytania (STOKE) - Bułgaria (BARDO)
 • Wielka Brytania (HANLEY) - Bułgaria (BRATUSHKOVO)
 • Wielka Brytania (MORECAMBE) - Bułgaria (ETROPOLE)
 • Hiszpania (LLEIDA) - Bułgaria (KOZLODUY)
 • Hiszpania (VIC) - Bułgaria (PLEVEN)
 • Hiszpania (VALENCIA) - Bułgaria (PLOVDIV)
 • Hiszpania (SANTA POLA) - Bułgaria (ROUSSE)
 • Hiszpania (TOLEDO) - Bułgaria (SHUMEN)
 • Hiszpania (MARBELLA) - Bułgaria (SOFIA)
 • Hiszpania (ESTEPONA) - Bułgaria (STARA ZAGORA)
Ostatnie 4 kraje(-ów), z których paczki wysyłano do kraju Bułgaria:
Przesyłki do Bułgaria
Przynależność do europejskiej wspólnoty sprawia, że wysyłka paczki z Polski do Bułgarii oraz z Bułgarii do Polski jest niezwykle łatwa, a z powodu stosunkowo niedalekiej odległości także szybka i bezproblemowa. Podobnie wygląda to w przypadku większości innych krajów europejskich. Klienci z Unii Europejskiej nie muszą bowiem obawiać się cła czy innych opłat, co może mieć miejsce w przypadku przesyłki spoza UE. Jeśli zatem interesuje Cię przesyłka kurierska do Bułgarii, skorzystaj z naszych usług. Gwarantujemy najszybszą i najtańszą dostawę na rynku, a jednocześnie dokładamy wszelkich starań, by zapewnić jak najwyższy standard obsługi klienta.
Ile kosztuje wysyłka paczki do Bułgarii?
ParcelABC oferuje klientom bardzo niskie ceny. Obecnie dostawa przykładowej paczki 10x10x10 cm o wadze 1 kg z Warszawy do Sofii kosztuje nieco ponad 50 złotych + VAT. Cena ta może ulegać zmianie wraz z upływem czasu i zmianą miejsca nadania, ale jedno pozostaje pewne – zawsze będzie ona najatrakcyjniejsza na tle konkurencji. Wycena dostępna na naszej stronie jasno wskazuje, że obecnie żadna firma kurierska nie może nam pod tym względem dorównać. U nas niski koszt idzie w parze z wysoką jakością obsługi. Ponadto nasi klienci mogą liczyć na bardzo szybką realizację zamówienia.
Ile trwa wysyłka paczki do Bułgarii?
Wysłanie paczki z Twojego miejsca pobytu do Bułgarii zajmuje średnio 9 dni. Możliwe jednak, że dostawa nastąpi szybciej. W każdej chwili możesz także sprawdzić, gdzie znajduje się Twoja przesyłka, wpisując jej numer w zakładce „Śledź swoje zamówienie”.
Jakich przedmiotów nie można wysyłać do Bułgarii?
Jak wspomniano wyżej, Bułgaria należy do Unii Europejskiej, w związku z czym lista przedmiotów podlegających ograniczeniom przy wysyłce wewnątrzwspólnotowej jest niedługa. W przypadku przesyłki spoza UE należy zapoznać się z właściwym prawem obowiązującym w Bułgarii, choć kraj ten obecnie nie stosuje w tej kwestii zakazów odbiegających od znanych w Europie standardów. Niezależnie od miejsca nadania paczki, klienci nie mogą wysyłać towarów nienadających się do przewożenia drogą lotniczą. Na liście zakazanych przedmiotów znajdują się zatem wszelkie niebezpieczne materiały, które mogą sprawić zagrożenie podczas przewozu, w tym substancje łatwopalne, kwasy czy broń, ale także leki na receptę lub zwierzęta. Pełna lista jest dostępna w odpowiedniej zakładce na naszej stronie.
Fakty o wysyłce do Bułgarii
Choć Bułgaria jest popularnym celem na mapie wakacyjnych podróży Polaków, to niekoniecznie równie często wysyłamy tam jakiekolwiek towary. Dostawa przesyłki kurierskiej do tego państwa ze stolicą w Sofii nie stanowi żadnego problemu ze względu na stosunkowo niewielką odległość - 1127 i obecność w UE. Dlatego też przeciętnie dostawa towaru z Polski do Bułgarii trwa 9 dni. Przeciętna waga paczek wysyłanych do tego kraju wynosi 18. Choć z Polski do Bułgarii można bez problemu dojechać samochodem, to istnieje możliwość, że nadana paczka będzie podróżowała drogą lotniczą. Warto o tym pamiętać w kontekście listy zakazanych przedmiotów.
Pakowanie i etykietowanie
Jeśli chcesz skorzystać z naszych usług, zapoznaj się z naszymi zaleceniami odnośnie zapakowania towaru. Przed nadaniem paczki upewnij się, że posiadasz sztywne pudełko, które ochroni przedmiot znajdujący się wewnątrz przed ewentualnym upadkiem. Wysyłany towar powinien zostać także owinięty folią bąbelkową lub pianką, co dodatkowo zwiększy amortyzację. Na koniec należy pamiętać, aby na opakowanie przykleić wydrukowaną etykietę.