Przesyłki do Belgia

 1. Długość
 2. Szerokość
 3. Wysokość
kg
cm
×
cm
×
cm
Belgia jest państwem położonym w Europie Zachodniej nad Morzem Północnym. Jest to kraj o niewielkiej powierzchni, ale za to gęsto zaludniony. Mieszka tu ponad 11 milionów mieszkańców. Belgia jest jednym z założycieli Unii Europejskiej, a jej stolica – Bruksela – jest również siedzibą Parlamentu Europejskiego. Państwo to dzieli się na dwie główne części – Walonię, w której na co dzień używa się języka francuskiego oraz Flandrię, której mieszkańcy posługują się głównie językiem holenderskim. Port w Antwerpii jest drugim największym w Europie, zaraz po rotterdamskim. Belgia słynie przede wszystkim z pysznej czekolady, dobrego piwa i frytek belgijskich.
Zalety korzystania z usług firmy ParcelABC
Przesyłki do Belgia dostarczane są od drzwi do drzwi
Przesyłki do Belgia dostarczane są od drzwi do drzwi
Do Belgia dostarczamy zarówno małe, jak i duże przesyłki
Do Belgia dostarczamy zarówno małe, jak i duże przesyłki
Rejestracja chcąc nadać przesyłkę do Belgia - nie jest konieczna!
Rejestracja chcąc nadać przesyłkę do Belgia - nie jest konieczna!
Oferujemy możliwość śledzenia przesyłki do Belgia "w czasie rzeczywistym"
Oferujemy możliwość śledzenia przesyłki do Belgia "w czasie rzeczywistym"
Oferujemy usługi transportowe na całym świecie
Oferujemy usługi transportowe na całym świecie
Gwarancja najlepszej ceny
Gwarancja najlepszej ceny
Wszystkie przesyłki są ubezpieczone
Wszystkie przesyłki są ubezpieczone
Proste jak ABC
Proste jak ABC
Ostatnie 12 lokalizacje(-i), z których paczki wysyłano do kraju Belgia:
 • Polska (POLICE) - Belgia (AALST)
 • Hiszpania (SIMANCAS) - Belgia (AALTER)
 • Hiszpania (SANT BOI DE LLOBREGAT) - Belgia (ANDERLECHT)
 • Hiszpania (PALAU-SOLITA I PLEGAMANS) - Belgia (ANTWERPEN)
 • Hiszpania (SIMANCAS) - Belgia (ARLON)
 • Hiszpania (SIMANCAS) - Belgia (BERTRIX)
 • Hiszpania (PUNTA DEL MORAL) - Belgia (BLANKENBERGE)
 • Hiszpania (PARLA) - Belgia (BOECHOUT)
 • Polska (PROCHOWICE) - Belgia (BORGERHOUT)
 • Hiszpania (VALENCIA) - Belgia (BORNEM)
 • Polska (WARSZAWA) - Belgia (BORSBEEK)
 • Hiszpania (SANT FELIU DE LLOBREGAT) - Belgia (BRASSCHAAT)
Ostatnie 4 kraje(-ów), z których paczki wysyłano do kraju Belgia:
Przesyłki do Belgia
Dzięki przynależności tego kraju do Unii Europejskiej paczki z Polski do Belgii oraz z Belgii do Polski nie są oclone oraz nie obejmują ich żadne inne dodatkowe opłaty. Cała procedura jest więc bardzo prosta. Trasa Polska Belgia wymaga pokonania zaledwie jednego państwa – Niemiec. Przesyłka do Belgii zajmuje nam niewiele czasu. Wysyłkę ułatwia także gęsta sieć dróg w tym kraju. Oferujemy również możliwość przesyłki z Belgii do Polski, a wszystko to w niskiej cenie i w mgnieniu oka. Gwarantujemy, że jesteśmy najlepszym wyborem na rynku. Jeśli planujesz przesłać większy towar, przewozimy także przesyłki paletowe do Belgii.
Koszt wysyłki paczki do Belgii
Interesuje Cię tania paczka do Belgii? Przejrzyj nasz cennik. Koszt wysyłki paczki o wadze 1 kg i wymiarach 10cm x 10cm x 10cm wynosi ok. 40 zł + Vat. Za dopłatą ok. 62 zł + Vat możesz wykupić przesyłkę express, dzięki czemu dotrze ona do odbiorcy w 1-2 dni. Ceny te mogą być wyższe lub niższe w zależności od wielkości wysyłanej paczki. Ponadto kwota ta zawiera cenę wysyłki do danego kraju oraz opłaty paliwowe, a także ubezpieczenie do kwoty 25€. Zalecamy sprawdzać nasz cennik na bieżąco, gdyż wszystkie podane tu ceny mogą ulec zmianie. Na pewno jednak nie zmieni się to, że nasza oferta będzie najatrakcyjniejsza na rynku.  
Ile trwa dostawa paczki do Belgii?
Średni czas dostawy do tego kraju wynosi 6 dni. Paczka ekspresowa zaś może dotrzeć do odbiorcy nawet w ciągu jednego dnia. Każdy klient otrzymuje od nas kod, który pozwala śledzić przesyłkę.
Jakich przedmiotów nie można wysyłać do Belgii?
Niektórych towarów nie można umieszczać w przesyłkach. Dlatego przed dokonaniem zamówienia dokładnie przeczytaj regulamin naszej firmy, który dostępny jest na stronie internetowej. Zabrania się wysyłania wszystkich rodzajów przedmiotów niebezpiecznych, w tym np. broni, amunicji, zapalniczek, materiałów łatwopalnych, aerozoli itp. Ponadto firma kurierska ParcelABC zakazuje umieszczania w przesyłce zwierząt, biżuterii szlachetnej, wartościowych przedmiotów, pieniędzy, roślin oraz towarów, które szybko się psują. Warto zwrócić także uwagę na odgórne przepisy prawa belgijskiego, które zabraniają wysyłania do tego państwa takich towarów jak: mięso, tłuszcz, jaja ptasie, dziczyzna, ryby, pierze i aerozole. Więcej informacji znajdziesz na naszej witrynie w sekcji „Pomoc” > „Twoja paczka” > „Co mogę wysłać”.
Fakty o wysyłce paczki do Belgii
Belgia znajduje się zaraz za naszym zachodnim sąsiadem - Niemcami. Dlatego też dystans między Polską a Belgią jest niewielki. W prostej linii wynosi on 1032 km. Z naszych usług przesyłki kurierskiej do Belgii skorzystało już 47 osób, w tym 3 firm i 44 osób prywatnych. Średnia waga paczki wysyłanej przez naszych klientów to 11 kg. Ponadto 13% wysłanych do Belgii paczek było ubezpieczonych, a średnia cena ubezpieczenia wynosiła 7 EUR, 8.274 USD, 6.209 GBP, 29.0801 PLN, 230.874 UAH, 492.3513 RUB zł. Warto zwrócić uwagę, że wszystkie przesyłki do Belgii ubezpieczamy do kwoty 25€. Jeśli uważasz, że wysyłany przez ciebie przedmiot jest wart więcej, zastanów się nad wykupieniem dodatkowego ubezpieczenia.
Pakowanie i etykietowanie
Przed zapakowaniem swojej paczki najlepiej przeczytaj zakładkę „Pomoc” > „Pakowanie i oznaczenie” na naszej witrynie. Znajdziesz tam wszystkie niezbędne informacje odnośnie tego, jak powinno się zabezpieczyć wysyłany przedmiot, by zapobiec jego uszkodzeniu, a także jak etykietować paczkę. Przyklejenie listu przewozowego jest ważne, gdyż dzięki niemu przesyłka bez problemu dotrze do właściwego odbiorcy.