Przesyłki do Austria

 1. Długość
 2. Szerokość
 3. Wysokość
kg
cm
×
cm
×
cm
Austria jest górzystym krajem położonym w centralnej części Europy, graniczącym od północy z Niemcami, z którymi Austriacy dzielą wspólny język – niemiecki. Austria słynie przede wszystkim a Alp, które zajmują ponad połowę jej powierzchni. Dzięki nim w kraju tym znajdują się przepiękne krajobrazy oraz kwitnie turystyka. Austria jest bowiem w zimie częstym celem podróży ludzi z całego świata, których, biorąc pod uwagę dość niewielką powierzchnię i liczbę mieszkańców, jest naprawdę dużo. Austria od wieków jest ważnym ośrodkiem kulturalnym na mapie świata. Właśnie stamtąd pochodzi Wolfgang Amadeusz Mozart – słynny kompozytor, a w Wiedniu znajduje się znana Opera Wiedeńska. Jeśli interesuje Cię wysyłka paczki do Austrii, zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
Zalety korzystania z usług firmy ParcelABC
Przesyłki do Austria dostarczane są od drzwi do drzwi
Przesyłki do Austria dostarczane są od drzwi do drzwi
Do Austria dostarczamy zarówno małe, jak i duże przesyłki
Do Austria dostarczamy zarówno małe, jak i duże przesyłki
Rejestracja chcąc nadać przesyłkę do Austria - nie jest konieczna!
Rejestracja chcąc nadać przesyłkę do Austria - nie jest konieczna!
Oferujemy możliwość śledzenia przesyłki do Austria "w czasie rzeczywistym"
Oferujemy możliwość śledzenia przesyłki do Austria "w czasie rzeczywistym"
Oferujemy usługi transportowe na całym świecie
Oferujemy usługi transportowe na całym świecie
Gwarancja najlepszej ceny
Gwarancja najlepszej ceny
Wszystkie przesyłki są ubezpieczone
Wszystkie przesyłki są ubezpieczone
Proste jak ABC
Proste jak ABC
Ostatnie 12 lokalizacje(-i), z których paczki wysyłano do kraju Austria:
 • Hiszpania (LUGO) - Austria (ALTACH)
 • Litwa (VILNIUS) - Austria (ALTHOFEN)
 • Hiszpania (MIAMI-PLATJA) - Austria (AMPFLWANG IM HAUSRUCKWALD)
 • Wielka Brytania (LEEDS) - Austria (ANTENFEINHOEFE)
 • Wielka Brytania (LEEDS) - Austria (ANTLANGKIRCHEN)
 • Polska (BIELSKO-BIAŁA) - Austria (BAD AUSSEE)
 • Hiszpania (MIAMI-PLATJA) - Austria (BAD GLEICHENBERG)
 • Hiszpania (MIAMI-PLATJA) - Austria (BAD GOISERN)
 • Polska (KUDOWA ZDRÓJ) - Austria (BAD PIRAWARTH)
 • Hiszpania (MIAMI-PLATJA) - Austria (BAERNBACH)
 • Hiszpania (MIAMI-PLATJA) - Austria (BERNHARDSTHAL)
 • Polska (STANISZÓW) - Austria (BREGENZ)
Ostatnie 4 kraje(-ów), z których paczki wysyłano do kraju Austria:
Przesyłki do Austria
Austrię dzieli od Polski zaledwie jedno państwo – Czechy – toteż przesyłka kurierska do tego kraju nie zajmuje zbyt wiele czasu. Kluczową rolę odgrywa oczywiście przynależność do UE tego państwa oraz innych znajdujących się na potencjalnej drodze (Niemcy lub Słowacja). Wysyłka paczki z Polski do Austrii i z Austrii do Polski nie stanowi zatem problemu oraz nie wymaga opłaty cła. Oznacza to także, że przekazując kurierowi paczkę z terytorium naszego kraju, nie trzeba wypełniać żadnych dokumentów, z wyjątkiem wydrukowania naszego listu przewozowego. Kosz wysłania paczki do Austrii za pośrednictwem naszej firmy jest niski, dlatego zachęcamy do zapoznania się z cennikiem.
Ile kosztuje przesyłka do Austrii?
Cena paczki do Austrii jest uzależniona od kilku czynników. Najważniejszym z nich jest oczywiście miejsce, z którego kurier odbierze przesyłkę. Wpływ ma oczywiście także rozmiar pudełka. Najtańsze przesyłki do Austrii zaczynają się już od 40 złotych + VAT, co jest najniższą ceną na rynku przewozów. Zawsze można także skorzystać z innej, szybszej możliwości, jaką jest ekspresowa wysyłka. Wówczas dostarczenie zajmuje od 1 do 2 dni, a za usługę trzeba zapłacić około 100 złotych + VAT. Każdą paczkę obejmuje ubezpieczenie do 25 €, ale zainteresowani mogą skusić się na większe ubezpieczenie do 5000 €.
Ile trwa przesyłka paczki do Austrii?
Dostawa towaru w tym kierunku trwa średnio około 4 dni. Skorzystanie z opcji ekspresowej pozwala oczywiście skrócić ten czas. Każdy klient może także śledzić przesyłkę, wpisując odpowiedni numer w zakładce „Śledź swoje zamówienie”.
Czego nie można wysłać do Austrii?
Jedyną rzeczą, która podlega ograniczeniom przy wysyłce do tego kraju, jest wódka (maksymalnie 1 litr). Ponadto klienci muszą przestrzegać zakazów stworzonych przez Parcel ABC. Szczegółowe informacje na temat niedozwolonych towarów można znaleźć w zakładce „Lista rzeczy zakazanych w bagażu”. W spisie tym znajdują się substancje i materiały niebezpieczne, leki na receptę, szczątki ludzkie oraz wiele innych przedmiotów. Warto zapoznać się z listą także w przypadku zakupu ubezpieczenia, gdyż niektóre towary podlegają mu tylko do określonej kwoty
Fakty o wysyłce do Austrii
Dystans dzielący Polskę i Austrię jest niewielki i wynosi dokładnie 590 km. To przyczynia się do niskiej ceny i dość krótkiego czasu dostawy. Najczęściej wybieraną przez naszych klientów metodą płatności jest Paysera - 81%, PayPal - 13%, Karta kredytowa - 4%, E-wallet - 2%. Przeciętna waga paczki z Polski do Austrii wynosi 6 kg. Średnio 13% paczek jest ubezpieczonych, a średnia cena ubezpieczenia wynosi 11 EUR, 13.002 USD, 9.757 GBP, 45.6973 PLN, 362.802 UAH, 773.6949 RUB. Wszelkie informacje na temat ubezpieczenia można znaleźć na naszej witrynie, a także przy składaniu zamówienia. Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, zachęcamy do przeczytania poniższego akapitu odnośnie tego, jak prawidłowo zapakować i oznaczyć paczkę.  
Pakowanie i etykietowanie
Aby rozwiać wszelkie wątpliwości odnośnie przygotowywania paczki do wysyłki, prosimy przeczytać właściwą zakładkę w sekcji „Pomoc”. Należy przede wszystkim pamiętać, by zapakować towar w solidne pudełko lub dobrze przymocować go do palety. Bardzo ważne jest również przyklejenie listu przewozowego, który można pobrać z wiadomości e-mail lub po zalogowaniu na stronie. Jego brak może przyczynić się do odmowy przyjęcia wysyłki przez kuriera.